Slider

“DEON.PL”

 

 

 

Portal internetowy Deon.pl kolejnym patronem medialnym Konkursu!  Pod linkiem -> OKWB na deon.pl <- informacja o naszej inicjatywie.

Dla wszystkich, którzy nie wiedzą co to?/kto to? informacja zaczerpnięta u źródeł:

“Towarzystwo Jezusowe (jezuici) oraz istniejące ponad 140 lat Wydawnictwo WAM, poszukując nowych sposobów pozytywnego oddziaływania na współczesne społeczeństwo, zdecydowali się otworzyć portal społecznościowo-informacyjny DEON.pl.
Portal adresujemy przede wszystkim do odbiorców w wieku “25 plus”. Mamy jednak nadzieję, że wszyscy, którzy będą go odwiedzać, znajdą w nim coś dla siebie.
Misją portalu jest informowanie o znaczących wydarzeniach społecznych oraz interpretowanie tych wydarzeń z punktu widzenia Kościoła, a także komentowanie wydarzeń kościelnych i przybliżanie ich znaczenia naszym Użytkownikom. Bycie łącznikiem pomiędzy religią a życiem społecznym nie jest możliwe bez zapewnienia przyjaznego miejsca dla otwartych i inspirujących dyskusji na tematy religijne, społeczne, polityczne i kulturalne.
Mamy nadzieję, że udostępnione przez nas narzędzia (komentarze, forum dyskusyjne, tworzenie profili, dodawanie artykułów, tworzenie galerii) zachęcą wielu użytkowników do włączenia się w naszą społeczność, do współtworzenia portalu oraz wspierania jego misji.
Portal od początku był i jest tworzony w duchu ignacjańskiej tradycji „odnajdowania Boga we wszystkich rzeczach”, stąd nie mogło tu zabraknąć elementów przydatnych w codziennym życiu, tj. pogody, kalendarza imion, kursów walut, działu porad życiowych, kulinarnych etc. Waszej uwadze polecamy także promowaną przez nas czytelnię wartościowej prasy i książek oraz działalność dobroczynną.”

DEON.pl – nowocześnie o życiu i Kościele

KATOLICKIE STOWARZYSZENIE
"Civitas Christiana"
logoCivitasChristiana
ul. Wspólna 25
00-519 Warszawa
605 558 942
email okwb@civitaschristiana.pl