Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
X
ogólnopolski konkurs
wiedzy biblijnej

Warsztaty biblijne w Olsztynie

Warsztaty, zorganizowane przez Oddział Okręgowy w Olsztynie, zgromadziły ponad pięćdziesięciu uczniów wraz z katechetami, którzy przybyli z trzech diecezji, aby pod okiem biblisty – ks. dr. Tomasza Niedźwieckiego, analizować zawartość Księgi Psalmów. Biblista skupił się na technikach literackich i środkach stylistycznych zastosowanych przez autorów w psałterzu. Każdą technikę czy środek podpierał przykładami, które wraz z młodzieżą odnajdywał w psalmach. Było to pierwsze spotkanie w ramach przygotowań do XXII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej. Warsztaty będą kontynuowane wczesną wiosną, kiedy tematem spotkania będą św. Pawła List do Galatów i do Filipian.

 

Kalendarium

Sponsorzy

Multimedia

Znajdź nas na:

Partnerzy

Patronat medialny

Polecamy:

Katolickie Stowarzyszenie
"Civitas Christiana"

ul. Wspólna 25
00-519 Warszawa
605 558 942
Przed skierowaniem zapytania, zapraszamy do upewnienia się, czy nie ma już na nie odpowiedzi w Regulaminie lub zakładce O Konkursie

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z Ogólnopolskim Konkursem Wiedzy Biblijnej.
Twój adres e-mail wykorzystywany będzie wyłącznie do rozsyłania naszych nowości i nigdy nie zostanie przekazany osobom trzecim. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji wpisując ponownie swój adres e-mail w formularzu powyżej.
Copyright © 2017 CodeCommando