Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
X
ogólnopolski konkurs
wiedzy biblijnej

Zgłębili Księgę Psalmów w Warszawie

W warsztatach biblijnych zorganizowanych 21 lutego 2018 r. w sali Kurii warszawsko – praskiej uczestniczyło około 80 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych położonych na terenie Archidiecezji warszawskiej i Diecezji warszawsko - praskiej wraz z katechetami. Warsztaty prowadziła biblistka dr hab. Anna Kuśmirek z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, którą wspierał ks. Mateusz Nycz. W pierwszej części warsztatów młodzież poznawała starotestamentalną Księgę Psalmów, natomiast później uczestnicy pracowali w grupach. Ciekawym akcentem wydarzenia było wystąpienie pana Krzysztofa, fascynującego się językiem hebrajskim, który wyrecytował kilka fragmentów Pisma św. w tym języku.

Kalendarium

Sponsorzy

Multimedia

Znajdź nas na:

Partnerzy

Patronat medialny

Polecamy:

Katolickie Stowarzyszenie
"Civitas Christiana"

ul. Wspólna 25
00-519 Warszawa
605 558 942
Przed skierowaniem zapytania, zapraszamy do upewnienia się, czy nie ma już na nie odpowiedzi w Regulaminie lub zakładce O Konkursie

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z Ogólnopolskim Konkursem Wiedzy Biblijnej.
Twój adres e-mail wykorzystywany będzie wyłącznie do rozsyłania naszych nowości i nigdy nie zostanie przekazany osobom trzecim. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji wpisując ponownie swój adres e-mail w formularzu powyżej.
Copyright © 2017 CodeCommando