Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
X
ogólnopolski konkurs
wiedzy biblijnej

Kolejne warsztaty biblijne w Olsztynie za nami

Kolejne warsztaty biblijne odbyły się 5 marca w Olsztynie. Organizatorem spotkania był Oddział Okręgowy Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana” w Olsztynie, który organizuje po raz dwudziesty drugi Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej.

Warsztaty zorganizowane w Olsztynie poprowadził ks. dr Tomasz Niedźwiecki, biblista. Jako temat został wybrany List do Galatów, który jest, obok Księgi Psalmów i Listu do Filipian, częścią zakresu merytorycznego tegorocznego Konkursu. Młodzież wraz z katechetami przez prawie dwie godziny analizowali tekst Listu Pawłowego. Na warsztaty przybyło prawie trzydziestu młodych ludzi oraz ich opiekunowie. Warsztaty są bezpośrednim przygotowaniem do etapu szkolnego Konkursu, który odbędzie się 13 marca w całej Polsce.

 

Kalendarium

Sponsorzy

Multimedia

Znajdź nas na:

Partnerzy

Patronat medialny

Polecamy:

Katolickie Stowarzyszenie
"Civitas Christiana"

ul. Wspólna 25
00-519 Warszawa
605 558 942
Przed skierowaniem zapytania, zapraszamy do upewnienia się, czy nie ma już na nie odpowiedzi w Regulaminie lub zakładce O Konkursie

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z Ogólnopolskim Konkursem Wiedzy Biblijnej.
Twój adres e-mail wykorzystywany będzie wyłącznie do rozsyłania naszych nowości i nigdy nie zostanie przekazany osobom trzecim. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji wpisując ponownie swój adres e-mail w formularzu powyżej.
Copyright © 2017 CodeCommando