Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
X
ogólnopolski konkurs
wiedzy biblijnej

Dla mediów

W tym dziale zamieszczamy informacje medialne, dotyczące Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej. Zapraszamy do promowania wydarzeń związanych z tą inicjatywą, która każdego roku przyciąga niemal 30 tysięcy młodych ludzi w całej Polsce. Między innymi dzięki zaangażowaniu licznych mediów katolickich i świeckich, ta liczba wciąż wzrasta. Materiały są przygotowane do publikacji. Mediom współpracującym z nami w ramach oficjalnych patronatów, proponujemy m.in. umieszczenie logotypów bądź innych form reklam, na materiałach promocyjnych związanych z Konkursem oraz podczas poszczególnych jego etapów i wydarzeń towarzyszących, w całej Polsce.

W razie dodatkowych pytań lub chęci bliższej współpracy
w zakresie promocji, zapraszamy do kontaktu z zespołem ds. medialnych:

- Izabela Tyras , tel.: 693212111, e-mail: upredaktor@o2.pl
- Marcin Kluczyński , tel.: 603181791, e-mail: marklucz@gmail.com

lub z ogólnopolskim Sekretariatem OKWB .

..........................................................................................................................................................................

Informacje prasowe:

 

Teksty: tutaj

Zdjęcia: tutaj

Komunikaty audio:

 

Pliki do pobrania: tutaj

Materiały graficzne OKWB

 
 
 
 

Materiały wideo

 

Materiały wideo powiązane z Ogólnopolskim Konkursem Wiedzy Biblijnej, publikowane są w serwisie YouTube.pl, na kanale Konkurs Biblijny . W razie chęci wykorzystania któregoś z materiałów (w innej formie niż poprzez kanał na YouTube.pl), prosimy o kontakt z zespołem ds. medialnych.

Kalendarium

Sponsorzy

Multimedia

Znajdź nas na:

Partnerzy

Patronat medialny

Polecamy:

Katolickie Stowarzyszenie
"Civitas Christiana"

ul. Wspólna 25
00-519 Warszawa
605 558 942
Przed skierowaniem zapytania, zapraszamy do upewnienia się, czy nie ma już na nie odpowiedzi w Regulaminie lub zakładce O Konkursie

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z Ogólnopolskim Konkursem Wiedzy Biblijnej.
Twój adres e-mail wykorzystywany będzie wyłącznie do rozsyłania naszych nowości i nigdy nie zostanie przekazany osobom trzecim. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji wpisując ponownie swój adres e-mail w formularzu powyżej.
Copyright © 2017 CodeCommando