Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
X
ogólnopolski konkurs
wiedzy biblijnej

Od Środy Popielcowej rusza wielkopostny projekt #ABS.

 

    Czujesz radość Ewangelii? Podziel się nią z innymi!


    O co chodzi?
Papież Franciszek skierował do uczestników XX Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej wezwanie, by w swoich środowiskach stawali się Apostołami Bożego Słowa. Tę zachętę chcemy zrealizować także poprzez internetowe Apostolstwo Bożego Słowa #ABS.

Co trzeba zrobić?
Z pewnością przy lekturze Słowa Bożego masz wiele przemyśleń. Zapraszamy Cię do podzielenia się nimi. Co dwa tygodnie w okresie Wielkiego Postu na konkursowym fanpage’u facebook.com/konkursbiblijny będzie publikowany wybrany fragment Pisma Świętego. Możesz odnieść się do niego na różne sposoby: napisać krótki tekst, załączyć film lub grafikę, podłączyć link do materiału w sieci, który Twoim zdaniem najlepiej pasuje do wybranego fragmentu. Swoją propozycję wysyłasz na adres email: abs@civitaschristiana.pl. Każdego dnia na konkursowym fanpage’u będzie publikowany jeden wpis. Co tydzień będziemy też losowali zestawy upominkowe dla Apostołów Bożego Słowa.

Po co to wszystko?
Słowo Boże jest żywe, skuteczne i działa na różne sposoby, często łamiąc schematy naszych przewidywań. Tak działa ewangelizacja. Włączając się w projekt Apostołów Bożego Słowa, dzielimy się Ewangelią w sieci, która dla nas młodych stanowi przestrzeń dynamicznego wyrazu siebie. Całokształt naszych przemyśleń, inspiracji i dobrych natchnień będzie nie tylko odpowiedzią na papieskie wezwanie, ale także swego rodzaju e-rekolekcjami w Wielkim Poście. Dlatego warto pisać, linkować i lajkować #ABS!

Kalendarium

Sponsorzy

Multimedia

Znajdź nas na:

Partnerzy

Patronat medialny

Polecamy:

Katolickie Stowarzyszenie
"Civitas Christiana"

ul. Wspólna 25
00-519 Warszawa
605 558 942
Przed skierowaniem zapytania, zapraszamy do upewnienia się, czy nie ma już na nie odpowiedzi w Regulaminie lub zakładce O Konkursie

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z Ogólnopolskim Konkursem Wiedzy Biblijnej.
Twój adres e-mail wykorzystywany będzie wyłącznie do rozsyłania naszych nowości i nigdy nie zostanie przekazany osobom trzecim. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji wpisując ponownie swój adres e-mail w formularzu powyżej.
Copyright © 2017 CodeCommando