Sandomierz: Podsumowanie etapu diecezjalnego 25. OKWB

18 czerwca w Instytucie Teologicznym w Sandomierzu odbyło się wręczenie nagród finalistom etapu diecezjalnego jubileuszowej XXV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej.

Pierwsze i drugie  miejsce w etapie diecezjalnym zajęły uczennice Zespołu Szkół Oświatowych w Bogorii Oliwia Mocak i Aleksandra Banach przygotowane przez Ks. Tadeusza Jande a trzecie miejsce Mateusz Małek z Zespołu Szkół Technicznych w Janowie Lubelskim pod opieką katechety Andrzeja Zazulińskiego. Również na szczególne podziękowania zasługują pozostali finaliści jak i Ich opiekunowie Monika Krawiec i Artur Koniarz.

Wręczenia nagród dokonał J.E. Ks. Biskup Krzysztof Nitkiewicz. W spotkaniu uczestniczyli również: Ks. Dr hab. Roman B. Sieroń, przewodniczący Komisji Konkursowej, Dyrektor Okręgu Krakowsko Kieleckiego Mateusz Zbróg, ks. dr Adam Kopeć Dyrektor Referatu Katechetycznego. Koordynator diecezjalny OKWB zapoznał finalistów z zakresem przyszłorocznej edycji, która będzie obejmować Księgę Jeremiasza oraz I i II list św. Piotra. Wszystkim obecnym dziękujemy za obecność a finalistom gratulujemy !

fot. Ks. Tadeusza Jandy / Andrzeja Zezulińskiego

 

KATOLICKIE STOWARZYSZENIE
"Civitas Christiana"
https://okwb.pl/wp-content/uploads/2021/07/show_img.png
ul. Wspólna 25
00-519 Warszawa
email okwb@civitaschristiana.pl
Copyright © 2018 Civitas Christiana