Warszawa: Podsumowanie etapu diecezjalnego 25. OKWB

W piątek, 11 czerwca w siedzibie Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana” w Warszawie odbyło się podsumowanie XXV. Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej archidiecezji warszawskiej oraz diecezji warszawsko-praskiej.

Podczas spotkania zostały zaprezentowane działania podjęte w ramach jubileuszowej 25. edycji Konkursu, była to również okazja do wręczenia uczestnikom oraz ich opiekunom nagród za etap diecezjalny.

W archidiecezji warszawskiej najlepsza okazała się Kinga Sendal z XVI Liceum Ogólnokształcącego im. Stefanii Sempołowskiej. Kolejne miejsca zajęli Kacper Jasiński, Karol Jakubowski, Maria Lipka, Iza Bąk, Zuzanna Darnowska, Zuzanna Szabra.

W diecezji warszawsko-praskiej najlepsza była Martyna Siemek z XIII Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. płk. Leopolda Lisa-Kuli. Kolejne miejsca zajęli Matylda Tymolewska, Wojciech Dziewulski, Michał Rogala, Gabriela Nowaczewska, Gabriela Wydra, Igor Gniadek.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i laureatom etapu diecezjalnego, a katechetom dziękujemy za trud włożony w przygotowanie uczniów do Konkursu.

/ Weronika Ponikowska, koordynator OKWB w archidiecezji warszawskiej

 

KATOLICKIE STOWARZYSZENIE
"Civitas Christiana"
https://okwb.pl/wp-content/uploads/2021/07/show_img.png
ul. Wspólna 25
00-519 Warszawa
email okwb@civitaschristiana.pl
Copyright © 2018 Civitas Christiana